Ana Sayfa / Astroloji / 2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor?

Burç Yorumları, Bir kesime göre burçlar ve astroloji hurafe olarak görülse de sürekli bu konuda arayışta olan ve kendisini geliştirmeye çalışan büyük bir kitlenin varlığı da göz ardı edilemez. Bizler merakta olan okuyucularımız için sanal ortamdan derlediğimiz 2019’da Burçları Neler Bekliyor konusunu bu yazımızda işleyeceğiz.

2019 Burç Yorumları

Koç Burcunda Aşk ve Para

2018 yılı sizin için zorlu geçse de yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. Zorlukların size katmış olduğu tecrübeleri kesinlikle göz ardı etmeyin. Bu yıl geçmişte aldığınız acele kararları tekrar gözden geçirebilmek için fırsatları değerlendirin.

Özellikle 1970 – 1984 arası doğanlar için 2019 yaz ayları aşk konusunda inanılmaz sürprizler hazırlıyor. Evli ve çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen bunu yapamayan koç burçları ise bu yıl ebeveyn olma ihtimalleri ile karşılaşabilirler. Yıllardır çalışıyor olduğunuz iş yerinden dahi ayrılma fikrini aklınıza getirecek iş kapıları karşınıza çıkabilir. Değişim çanları bu yıl sizin için çalıyor.

Boğa Burcunda Aşk ve Para

2018 yılında yaşadığınız olumsuzlukları üzerinizden atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayatınızın güzelleşmesi için hem dış etmenlerle hem de kendinizle yüzleşeceksiniz. 2019 yılında daha güçlü ve daha donanımlı olduğunuz günlere merhaba diyeceksiniz. İnişli çıkışlı günler yaşamayacak olduğunuzu düşünmeyin. Özellikle aşk hayatınızda bunu daha sık yaşayacaksınız.

2018 yılı sonlarında iş hayatınızda yaşadığınız varsa olumsuzluklar 2019 yılı başlarında da devam edecek. Mart ve sonrasında bu konuda değişiklikler yaşayacaksınız. Özellikle kurumsal bir firmada çalışıyorsanız memnun olacağınız maaş zammı veya terfi dahi söz konusu olabilir.

İkizler Burcunda Aşk ve Para

Yaklaşık 3 yıldır ilişkilerinizde yaşıyor olduğunuz inişli çıkışlı süreç bu dönemde ilişkinizi resmileştirme ile son bulabilir. Evli ikizler burcu ise evliliklerindeki değişikliklere çok yakın zamanda şahit olacaklar. 2019 yılı sizin için maddi kaygılarınıza son vereceğiniz bir dönem olacaktır. Özellikle hizmet sektöründe çalışanlar için beklentilerinin üzerinde gelir kapıları açılabilir.

Yengeç Burcunda Aşk ve Para

Kendinize güveninizin artacağı ve kaygılarınızın ortadan kalkacağı bir döneme giriyorsunuz. İlişkisi olmayanlar mükemmel aşkı bulacakken, evli olanlar ilişkilerini çok daha iyileştirecektir. 2018 yılında kariyer ve para konusunda yorulmuş olsanız da 2019 yılı sizin için çok farklı olacaktır.

Aslan Burcunda Aşk ve Para

1970-1984 yılları arasında doğan Aslan burçları biten uzun süreli ilişkileri sonrasında bu yıl eski sevgililerinin onlara ulaşma çabasıyla karşılaşacaktır. Evli iseniz daha keyifli günler sizleri bekliyor. Onaylanmaktan hep hoşlanan Aslan burcu işinden memnun olmayan bir mizaca sahipse karşısına bu yıl iş değişikliği fırsatları çıkacaktır.

Başak Burcunda Aşk ve Para

Geçmiş yıllarda ilişkilerinizdeki kaybettiğiniz sadakati bu yıl kazanmaya başlıyorsunuz. 2018 sonu biten bir ilişkiniz varsa 2019 ilk altı ayında tekrar bir araya gelebilirsiniz.

Kariyer ve para anlamında kendinizi sağlama alacağınız bir yıl geçireceksiniz. Elbette ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat bunlar sizi yolunuzdan kesinlikle çevirmemelidir.

Astroloji hakkında bilinmesi gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Konu

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı 21 Ocak – 19 Şubat arasında doğanlar kova burcu …

Bir Yorum

  1. 2019 da burçları neler bekliyor yazınız çok güzelmiş. 2020 için olan yazınızı dört gözle bekliyorum. Bu sefer lütfen yay burcunu da listeye eklemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir