Ana Sayfa / Astroloji / Aşkta Kazanan Kariyerde Kaybediyor

Aşkta Kazanan Kariyerde Kaybediyor

Aşkta Kazanan Kariyerde Kaybediyor

Venüs ve Neptün’ün birlikte hareket ediyor olduğu dönemler eşlerin romantik zamanlar oluşturmaları için harikadır. Astroloji ile ilgili olanlar iş hayatlarını, ilişkilerini bu noktalardan değerlendirdikleri için gezegenlerin hareketlerini sıkı bir şekilde takip etmektedirler. Bu noktada Aşkta Kazanan Kariyerde Kaybediyor söylemi yaygın olsa konu hakkında astroloji açısından daha derinlemesine bir araştırmayı bu yazımızda yapacağız.

Özellikle yazımızın hemen başında bahsettiğimiz üzere Neptün ve Venüs’ün birlikte hareket ettikleri dönemler ilişkiler açısından şefkatli ve duygusal dönemlerin yaşanmasını sağlamaktadır. Satürn ve Güneş arasındaki sıkıntılı görüntü ise kariyer ile ilgili konularda sıkıntıların yaşanabileceğinin göstergesidir. Bu durum kariyer ile ilgili sıkıntı yaşanmayacak olsa bile en azından gecikmeler yaşanabileceğinin sinyallerini verebilir. Bu da aşk konusunda talihli olunsa da kariyer noktasında talihsizlikler yaşanabileceğini düşündürmektedir.

Burçlara Göre Aşk ve Kariyer Analizi

Koç: Hafta boyunca ruhsal çalışmalar yapıyor olmak, şifa teknikleri kullanmak kişinin içsel anlamda huzur dolmasına imkan tanıyacaktır. İlişkiler, aşk ve sevgi konusunda bilinçaltınızda çalışmalar yürütebilirsiniz. Özel hayatınızda ve kariyerinizde gereksiz öfke patlamalarına yer vermeyin. Ani çıkışlar yapmaktan da uzak durmalısınız.

Boğa: Hafta boyunca arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi sıkı tutmalı ve onların yardım taleplerini değerlendirmelisiniz. Canınızı sıkabilecek dedikodular, gizli saklı gerçekleştirilen konuşmalar duyabilirsiniz. Bu süreçte ruhsal olarak sıkıntılı bir zaman geçirdiğinizi düşünebilirsiniz.

İkizler: Hafta boyunca iş hayatınızda daha yaratıcı olacağınız bir dönem geçireceksiniz. Kariyer hayatınızda insanların gözlerini çok daha kolay dolduracak ve kariyerinizde ihtiyacınız olan desteğe kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Destek göreceğiniz gibi kişilerin iş bulması noktasında, kariyer hedefleri noktasında yardımlarına koştuğunuzda da başarılı olacaksınız. Kibir ve inat yüzünden toplumsal ilişkilerin zarar görebileceğini kesinlikle unutmamalısınız.

Yengeç: Hayatınızda biri yoksa bu hafta duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Duygularınızı daha coşkulu bir şekilde yaşayacağınız dönemdesiniz. Kişisel ve kariyer hayatınızda ani çıkışlardan ve hiddet patlamalarından uzak durmalısınız. Partner ilişkilerinizde ve kariyerinizde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Aslan: Kariyerinizde gereksiz alınganlıklardan ve krizlerden uzak durun. Aşk hayatınızda ve kişisel ilişkilerinizde yaşayabileceğiniz karmaşadan uzak durmaya çalışın. İşinizle ilgili eksikleri toparlayacağınız bir dönemdesiniz. İş hayatınızda beraber olduğunuz kişiler ile ego çatışmalarından mümkün oldukça uzak durun.

Başak: Hem iş hayatında hem de kişisel yaşantınızda ani patlamalara, gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Mali durumunuz beklediğiniz gibi gitmeyebilir. Ödemelerinizin can sıkıyor olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

Terazi: İş hayatınızda çevrenizdekilerden karşılıksız destek alacağınız dönemdesiniz. İş hayatında yaratıcılık ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Aile hayatınızda, partner ilişkilerinizde çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Akrep: Aşk hayatınız noktasında idealist düşünceleriniz zirvede. Fakat ilişkiler konusundaki fikir yapınızı değiştirme noktasında başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. İş hayatınızda karşılaşabileceğiniz kibir ve gereksiz sinirler nedeniyle kendinizi yıpratmamaya çalışın.

Yay: Ruh anlamında hoşlanacağınız konulara yönelmek adına yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Finans anlamında çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıların geçecek olduğunu ve para için kendinizi üzmenin ve karşınızdakini kırmanın anlamsız olduğunu unutmayın.

Oğlak: İş hayatında övülüyor olduğunuz ve destek gördüğünüz bir dönemdesiniz. Fakat başladığınız işlerin sürekli yarım kalması durumu ile karşılaşabilirsiniz. Sağlık anlamında kendinizi tam hissetmeyebilirsiniz. İş hayatınızda üstlerinizle iyi geçinmeye özen gösterin.

Kova: Sanat konusunda daha fazla para harcayabilirsiniz. Maddi anlamda zorluk çeken birisine yardım etmeniz sizi iyi hissettirecektir. Maddiyat haricinde farklı yardım ihtiyacı olanlara da koşabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz gelişmelerin gündeme gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Balık: Merhamet, vicdan, duygusallık ve hassaslık noktasında üst seviyelerdesiniz. Gerçekleşmesi mümkün olmayan hayallerin peşinden koşmamanız yararınıza olacaktır. Ayaklarınız yere sağlam basmalı ve bu konuda çevrenizdekilerin uyarılarını dikkate almalısınız. Maddi konular nedeniyle toplumsal ilişkilerinizin zarar görmemesine özen gösterin.

Sizde astroloji bilgisi edinmek istiyor iseniz kutucuğa tıklayın.

Tavsiye Konu

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı 21 Ocak – 19 Şubat arasında doğanlar kova burcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir