Ana Sayfa / Astroloji / Aslan Burcu Aşk ve İş Hayatı

Aslan Burcu Aşk ve İş Hayatı

Aslan Burcu Aşk ve İş Hayatı

Aslan burcu özellikle nedeniyle mükemmel bir şirket başkanı olarak tanımlamak kesinlikle yanlış olmayacaktır. Başkalarını iyi analiz ediyor olması onlardaki keşfedilmeyen yetenekleri bulunması ve değerlendirilmesi noktasında büyük avantaj oluşturur. Farklı konularda var olan net ve açık stilleri her zaman iş hayatındaki çevresi tarafından takdir toplamaktadır. Bir konu hakkında olumlu görüşe sahip olmaları durumunu hareketleri ile çok kolay belli ederler. Sebat etme huyları başladıkları her iş için geçerlidir.

Çevresindekileri başladığı bir işi bitirmek için unutabilir, uzun soluklu çalışmalar onu kesinlikle yıldıramaz. İlgi duyduğu konuların gösterişli ve görkemli olması bir tesadüf değildir. Çalışma ortamında bulunan kişilerin kötü organizatör olması, dar kafalı bir yapıya sahip olması durumunda tereddüt etmeden iş değişikliği yapmak isteyebilir. Aslan burcu iş arkadaşlarının genç olmasından daha mutlu olacaktır.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatında özgürlüğüne düşkün olması ile tanınmaktadır. Kıskanç bir yapısı vardır. Fakat ilişkide karşı tarafından kıskanç olmasına kesinlikle tahammül edemez. Eğlenceli ve akıllı eşlerden hoşlanması yaşama bağlı olan yapısı nedeni iledir. İlişkinin peşinden koşarken ayakları yere basmaktadır. Aşk hayatı konusunda hayalci olmaktan hoşlanmaz. Eğlenmeyi ve gezmeyi bunu eşiyle yapmayı çok sever.

İlişkide özellikle aldatma durumunda kesinlikle affetme gibi bir özelliği yoktur. Bu konuda duygularını başarılı bir şekilde kontrol edebilmeyi başarmaktadır. Yoğun duyguları olmasının affedici özelliğinin körelmiş olması ile alakası vardır. İlişkide karşı tarafın art niyeti olmadığını ve sevgisini net bir şekilde gösterdiğini düşündüğü an kesinlikle aynı şekilde karşılık verecektir. Aslan burcu doğal bir asalete sahiptir. Doğruluktan yana tavır sergilemesi ilişkilerinde farklı davranış biçimlerine hoş görülü davranamıyor olmasına neden olmaktadır. Eşinin yalan söylemesi durumunda bunu kolaylıkla anlayabilecek düşünce ve sezgi yapısına sahiptir. Aslan burcu aşk hayatı tavırları nedeniyle onunla yaşamanın hem kolay hem de zor olduğu düşünülen bir burçtur.

Aslan Burcu Sağlık

Dikkatli ve çevresindeki ayrıntıları çok iyi tespit edebiliyor olmaları gözlerinin keskin olması olarak benzetilmektedir. Aslan burcu çevresindekileri sosyal yaşantıdaki bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile her zaman şaşırtmaktadır. Enerjilerinin ne zaman tükeneceği bu nedenle çevresindekilerin her zaman merak konusu olmuştur. Ama bu enerjinin tükenebileceği ihtimali göz ardı edilmemeli ve zamanı geldiğinde sağlık sorunları yaşamamak adına durulmayı bilmeleri gerekmektedir. Özellikle yoğunluğun uzun süre aralıksız bir şekilde devam ettirilmesi kalp sorunlarının görülmesine neden olabilir. Boğa burcunun aşk ve iş hayatını burdan öğrene bilirsiniz.

Enerjinin açığa çıkmasına neden olan hava sporları tercih ederken özellikle aşırı hareketler yapmaktan kaçınman yararına olacaktır. Öfkeli yapını frenlemen gerekmektedir. Bunun için sakin bir yaşam tarzı seçmen faydalı bir tercih olacaktır. Kendisini güçsüz hissetmekten ve özellikle hasta olmaktan hoşlanmazsın. Hasta olduğunda kaprisli birisi olmanın bu hoşnutsuzluk ile yakından ilgisi vardır. Bünyelerinin çok sağlam olması yataktan hızlı bir şekilde kalkmaları için yeterlidir. Vücudun A ve B vitaminleri açısından eksiksiz bırakılması önemsenmelidir. Yeşil sebzeler ve deniz ürünleri vazgeçilmez gıdaları arasında yer almalıdır.

Tavsiye Konu

2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor? Burç Yorumları, Bir kesime göre burçlar ve astroloji hurafe olarak görülse …

2 Yorumlar

  1. Aslan burcu özellikleri olarak en iyisi liderlik özellikleri. Kesinlikle aslan burcu olan kişiler bu özelliklerini her yerde gösteriyor ister istemez.

  2. Aslan burcu birine aşk mı kariyer mi diyemezsiniz. Çünkü aslan burcu biri kesinlikle ilk olarak kariyeri seçecektir. Kalpleri ve beyinleri arasında kaldıkları anda tek tercihlerini beyin yanında kullanıyolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir