15 Eylül 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Ekonomi & Finans / Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğru kullanıldığında kredi kartı kullanmanın avantajları bir hayli fazladır. Fakat yanlış kullanım, ödeyebileceğiniz tutarlardan çok daha yüksek rakamlı alışverişler hem kısa vadede hem de uzun vadede insanı içinden çıkılmaz ekonomik güçlüklere sokacaktır. Bunun bilincinde olarak kredi kartı noktasında marka bilinirliği ve haliyle düzenlediği avantajlı promosyonları ile ön plana çıkan Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır hakkında aklınızdaki tüm soruları bu yazımızda yanıtlayacağız.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Axess Kredi Kartı farklı bankalarla gerçekleştirilen anlaşmalar neticesinde bir çok banka tarafından verilebilmektedir. Fakat Axess Kredi Kartı normalda Akbank uygulamasıdır. Akbank gerçekleştirdiği yeni uygulamalar sayesinde kredi kartı başvurusu yapmanız için banka şubelerinize gitmenize gerek bırakmamaktadır. Bu da günün her saatinde online başvuru olanağı sağladığı için, zaman tasarrufunu da beraberinde getirmektedir. İnsanlar tarafından pek değer verilmese de zaman ve zamandan tasarruf günümüz için en önemli mihenk taşları arasında yer almaktadır.

Bahsettiğimiz üzere Akbank’tan kredi kartı alınması artık çok kolay. İnternet üzerinden şubeye gitmenize gerek kalmadan tek tıkla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Hatta genellikle Axess Kredi Kartı Başvurusu için anında sistem üzerinden yanıt verilmesi insanların uzun süreli bekleyişinin de önüne geçmiştir. Ayrıca başvuru esnasında kartınızın teslim edileceği adresi dahi seçebiliyorsunuz.

Axess Kredi Kartı avantajları arasında harcadıkça chip para kazanıyor olmanız yer almaktadır. Bu kredi kartlarının türleri de bulunmaktadır. Kart aidatı ödemiyor olduğunuz Free Kart ve harcadıkça sonradan kullanabileceğiniz mil biriktiren Wings kartlar için de tek tıkla başvuru yapabilirsiniz. Anlaşmalı üye iş yeri sayılarının da bir hayli fazla olması nedeniyle vade farkı olmadan alışverişlerinizi 9 taksit ile yapabilmeniz de avantajınızadır.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Online olarak Akbank internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunda anahtar bilgiler TC Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve Ad – Soyad bilgileridir.

Kredi kartı başvurusu yaparken büyük bir kitle kredi kartı seçimi noktasına dikkat etmeden başvurularını iletiyorlar. Sonradan herhangi bir değişiklik yapmak zorunda kalmamak adına başlangıçta bu noktada dikkat edilmesi önemlidir. Alışveriş yaparken chip para kazanmak istiyorsanız Axess Kredi Kartı tercih etmelisiniz. Genellikle her sene alınan kredi kartı aidatı ödemek noktasında olumsuz düşünceleriniz varsa Free Kart, seyahatleriniz için mil toplamak istiyorsanız Wings kart tercih etmelisiniz.

Kredi kartı şifresi almak için banka sistemine kayıtlı cep telefonu numaranızdan KKSIFRE yazarak boşluk bıraktıntan sonra kredi kartı numaranızın son 4 hanesini 4425 numarasına mesaj göndermelisiniz.

Tavsiye Konu

Senet Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Senet borcu ödenmediğinde kişilerin ne gibi hukuki süreçle karşılaşacakları konusunda merak edilenleri bu yazımızda paylaşacağız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir