Ana Sayfa / Astroloji / Balık Burcu Aşk ve İş Hayatı

Balık Burcu Aşk ve İş Hayatı

Balık Burcu Aşk ve İş Hayatı

Hem balık burcu erkeği hem de balık burcu kadını kendisine bakmayı sever. Güzel ve bakımlı olmaları sayesinde etraflarında onları beğenen birileri mutlaka vardır. Cinsiyet fark etmeksizin narin bir yapıları vardır. Narin yapıları aşk hayatlarında çabuk incinmelerine neden olmaktadır. Karşınızdaki kişi sizin durgun ve sakin yapınız sayesinde adeta huzur bulmaktadır. Balık burcunun aşk hayatındaki en garip özellikleri mutlu göründükleri anda dahi bir anda üzülebiliyor olmasıdır. Gerçek aşkı ararken aslında kendilerini dış dünyanın kötülüklerinden koruyacak kişiyi aramaktadırlar.

Balık burcunun etrafında hissettiklerini, duygularını paylaşacak birilerini bulmaları çok önemlidir. İmkansız aşkları kendilerine çekiyor olmaları ile bahtsız tarafları da bulunmaktadır. Aklında yer edinin özel duyguları kimseyle paylaşmak istemez. Özel duygularını paylaşmıyor olması yıllar sonrasında anlatıyor olduğu platonik aşkların insanlar tarafından hayretle karşılanmasına neden olmaktadır. Kendisine sorması gereken çok soru olan balık burcunun her acıya güler yüzle karşılıyor olması dahi sorgulaması gereken özellikleri arasında yer almaktadır.

Balık Burcu İş Hayatı

Sanatçı ruhlu olmaları ofis işlerine pek uygun olmamalarına neden olmaktadır. Çevresindekilerin ve hatta kendisinin dahi aklını herkesin yardımına koşuyor olması nedeniyle sürekli karıştırmaktadır. Çalışıyor oldukları işi sürekli sorgularlar. Kendilerini genellikle yaptıkları işe ait hissetmezler. Bu his onlara göre ideal işin bulunmasını zorlaştırmaktadır. Bulundukları ortamda yakın çevrelerindeki insanları popüler olanlardan seçmek isterler. İş hayatlarında sıradan olan bireylerle çalışmaktan hoşlanmazlar. Hayal güçlerinin geniş olması hayal aleminde yaşamalarına neden olmaktadır. Onları hayal dünyasından kurtaracak, adeta akıllarını başlarına getirecek arkadaşlara ihtiyaç duyarlar.

İş hayatında ofis ortamında dahi sakinliği ararlar. Bunun nedeni kalabalık ortamlarda çok kolay bir şekilde dikkatlerinin dağılıyor olmasıdır. Çevresindekilerin onunla iletişim kurmakta zorlandıkları durumlarda onu kendi haline bırakmaları yararlı olacaktır. Balık burcunun size ihtiyacı olması durumunda mutlaka size ulaşacaktır. Onun sorunlarını dinlemek istemek daha çok aklınızın karışmasına ve girişiminizde başarısız olmanıza neden olacaktır. Olayları abartmaya ihtiyacı vardır. Buna izin verin. Sanal yaşamında kendisini daha güvende hissedeceğinden gerçek dünyadan kaçmak isteklerine karşı üzerine düşmeyin.Kova burcunu aşk hayatında neler beklediğini bu makalemizde öğrenin.

Balık Burcu Sağlık

Etraflarındaki negatif ve pozitif enerjiyi üstlerine çekerler. Hassas yapıya sahiptirler. Kendi dünyalarında oluşturdukları fanteziler ile gerçekler arasında sıkışırlar. Çok şeyi kafasına takıyor olması nedeni ile çevresinden kopuk bir yaşamı vardır. Sinirlerinin hassas olması ve sürekli çektiği uykusuzluk nedeniyle çabuk yıpranırlar. Alkole karşı dayanıksız bir yapısı vardır. Psikolog desteğine en çok ihtiyaç duyan burçlar arasında yer almaktadır. Soğuk algınlığına çabuk yakalanıyor olmaları nedeniyle kış mevsimi balıklar için zor geçer. Tüm mevsimi ellerinde peçete ile geçirebilirler. Ayakları hassas olması nedeniyle en ufak bir üşütme durumunda dahi karın ağrısı çekerler. Hassas yapıları nedeniyle özellikle kış aylarında çok sık yatağa düşmektedirler. Zodyak’ın en melankolik burcu olarak görülmektedir.

Tavsiye Konu

2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor? Burç Yorumları, Bir kesime göre burçlar ve astroloji hurafe olarak görülse …

Bir Yorum

  1. Balık burcunun aşk hayatı her zaman iş hayatının bir adım önünde oluyor. Duygusal olmaları ile bağlanmaları ile gerçekten takdire şayan. Balık burcu ile aşk yaşamak gerçekten büyük şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir