Ekonomi & Finans

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Bankaların girdikleri rekabet ve teknolojinin imkan tanıması ile müşterilerine oldukça farklı kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan birisi de sürekli reklamlarda gördüğümüz şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kullanımıdır. Bu konuda merak edilenlere cevap verebilmek adına bu yazımızda Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar konusunu detaylarıyla ele alacağız.

Online kredi, acil ihtiyaçlarda ve banka şubesine gidilemeyecek durumlarda tercih edilmektedir. Bahsedilen kredi işlemleri genellikle bankaların mobil uygulamaları veya internet bankacılığı ile halledilmektedir. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz kredi tutarları bankalar arasında farklılık göstermektedir.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası: Kredi kullanımını acil olarak gerçekleştirmek isteyen müşterileri için Garanti Bankası farklı kolaylıklar sağlamaktadır. Faiz oranları çekeceğiniz kredi tutarına göre değişiklik gösterse de şartları sağlamanız durumunda 48 aya varan vade seçenekleri ile 15.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız anlık olarak karşılanmaktadır. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurabileceğiniz gibi cep telefonu numaranızdan da başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası: 25.000 TL’ye kadar acil ihtiyaçlarınıza finans desteği alabilmek için İş Bank şubelerine gitmenize gerek yoktur. Kullanılan kredi tutarına ve vade uzunluğuna göre oranlarda değişiklik olsa da genellikle maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır. 4402 numarasına mesaj atarak yapabileceğiniz kredi başvurusunda Nakit yazıp bir boşluk bırakmalı TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk daha bırakmalısınız. Sonrasında talep ettiğiniz finans desteği tutarını ve aylık belgelenebilir net gelirinizi yazarak kısa mesaj olarak İş Bankası müşterisi olmasanız dahi yollayarak, kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank: İnternet üzerinden şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz ve kriterleri sağlamanız durumunda anında kullanabileceğiniz bankalar arasında Vakıfbank da yer almaktadır. 48 ay maksimum vade seçeneği tercih edebileceğiniz krediye başvurmak için cep telefonunuzu veya banka internet sitesini kullanabilirsiniz. Banka tarafından sağlanan bir avantaj neticesinde kredi ödemelerinizi 3 ay aralıklarla yapabilirsiniz. Bu şekilde çekebileceğiniz kredi tutarı 20.000 TL ile limitlendirilmiştir.

QNB Finansbank: Cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak noktasında hizmet veren bankalardan birisidir. Başvurularınızı banka müşterisi iseniz cep şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi olmamanız durumunda TC Kimlik numaranızı yazarak 5030’a kısa mesaj yolladığınızda süreci başlatmış olursunuz. Finansbank aracılığı ile şubeye gitmeden yapabileceğiniz ve sonrasında kullanabileceğiniz kredilerde maksimum alabileceğiniz finans desteği 15.000 TL olarak limitlendirilmiştir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı