Ana Sayfa / Astroloji / Boğa Burcu Aşk ve İş Hayatı

Boğa Burcu Aşk ve İş Hayatı

Boğa Burcu Aşk ve İş Hayatı

Boğa burcu yaşantısında aşırı disipline önem vermektedir. Disipline verdiği önemin etkisi iş hayatında da gözlenmektedir. Kendilerine ait bir sistemleri vardır. Bütün karşılaştıklarını bu sistem içerisinde çözmeye çalışmaktadırlar. Bu tutumları birçok kişiye farklı ve ters gelebilir. Boğa burcunun çalışma hayatında pratik çalışma sistemi olan kişilerle anlaşması kendi sistemlerinin dışına çıkmaları gerektiği için pek mümkün değildir. Acele iş yapmaktan hoşlanmazlar. Bunun sebebi bir şeyin doğruluğunu sağlama yapmadan kestirmekten hoşlanmıyor olmalarıdır. Onun yanlış bir yolda ilerlediğini görseniz de uyarılarınızı bilgiç bir tavırla yapmamanız yararınıza olacaktır. Buna dikkat etmediğinizde alacağınız tepki çok sert olabilir. Kendi koydukları hedeflere ulaşmak noktasında çok çalışırlar.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu için aşk gerçek anlamda yaşanması gerektiğine inanılan bir duygudur. Boğa burcu kadınının ilişkilerde inatçı ve bağnaz yönleri erkeklerin büyük kısmını pes ettirecek boyutlardadır. Özel ve güzel yapıları, farklı bir karizmaya sahip olmalarını sağladığı için erkeklerin başını döndürmeye yetecektir. Çok küçük yaşlarda dahi aşk konusunda bilgilidirler. Havaları, karizmaları komşunun küçük çocuklarının dahi evlenmeyi hayal ettikleri bir sembol olmalarına olanak sağlamaktadır. Yıllar sonrasında geçmişteki aşk hikayelerinden bahsederken yaptıkları, yaşadıkları onların bazen utanmalarına, bazen gururlanmalarına neden olacaktır. Boğa burcu her zaman büyük aşkların kahramanı olmaya adaydır. Cinsel yönlerini de çok küçük yaşlarda fark edecektir.

Boğa Burcu Sağlık Hayatı

21 Nisan 21 Mayıs aralıklarında doğan kişileri kapsayan boğa burcu insanları sakin yapılı gözükseler de çevresindekilerin kaynağını bilemedikleri bitmek bilmeyen enerjileri vardır. Boğa burcu erkekleri ve kadınları hangi işe girerlerse girsinler, kimin adına çalışırlarsa çalışsınlar sahip oldukları enerjiyi en iyi şekilde kullanmayı başaracaklardır. Gezme ve yeme içme konularında aşırıya kaçabilirler. Soğuk algınlıklarına ve anjine çok çabuk yakalanırlar. Sık yaşadıkları kilo problemleri troid salgıları çok olduğu içindir. İri yapılı ve sağlıklı olmaları ile tanınmaktadırlar. Bazı boğa burçlarının sahip oldukları güç çevresindekileri şaşırtabilir. Acıya dayanma eşikleri de bir hayli yüksektir. İlaçları düzgün almak ve doktorun tavsiyelerine uymak noktasında sabırlıdırlar.Balık burcunun aşk ve iş hayatı bu linkte.

Kış aylarında kendilerine dikkat etmedikleri durumlarda sık bronşit ve ses kısıklığı yaşarlar. Ağır yemeklere düşkün olmaları ile de bilinmektedirler. Bu da kolay şişmanlamalarına neden olmaktadır. Sağlık açısından kalp ve şeker hastalıkları ile de problemler yaşarlar. Boğa burcunda yaşın ilerlemesine bağlı olarak tansiyon problemleri de sık görülmektedir. Sebze yiyeceklerinin onların ilgisini çekmediği bilinmektedir. Lifli yiyecekler tüketmek bağırsaklarının düzenli çalışması için önemlidir. İyot ihtiyaçlarının giderilmesi ve troid bezlerinin iyi çalışması için haftada 1 – 2 kez balık yemeleri uzmanlar tarafından önerilmektedir. 35 yaş üstü boğa kadınlarının çok vitamin almaları gerekmektedir. A ve E vitamini açısından zengin gıdalar tüketmeleri tavsiye edilmektedir. Her ne kadar sevmeseler de spora hayatlarında ağırlık vermelidirler. Kepekli gıdalar tüketmeye de dikkat etmelidirler.

Tavsiye Konu

2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor? Burç Yorumları, Bir kesime göre burçlar ve astroloji hurafe olarak görülse …

Bir Yorum

  1. Boğa burcu gerçekten kaliteli bir burç. Boğa burcu olup namert insan zor görülür yani. Birçok iyi özellikleri var ama en kötü özellikleri ise biraz sinirli olmaları ve çabuk parlamaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir