18 Eylül 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bitcoin / En İyi Bitcoin Analiz Siteleri

En İyi Bitcoin Analiz Siteleri

İlk olarak adını 2009 yılında duyuran Bitcoin o günlerde yatırım yapanlara ve bitcoin elde etmek için kazım yapan madencilere sabırlı olmaları durumunda ciddi gelirler kazandırdı. Şüphesiz 2018 yılında insanların sanal ortamda ve etraflarında bitcoin ile ciddi kazanç elde eden kişileri görmeleri kripto para piyasasına olan ilgiyi arttırmıştır. Kripto paraların piyasası günümüz şartlarında döviz kurları gibi düşünülebilir. Döviz kurlarının yükselen mi yoksa aşağı trend mi göstereceği bilinmeyeceği gibi kripto paralar için de aynı şeyleri söylemek mümkündür. Trendler en iyi ihtimalle analiz siteleri aracılığı ile tahmin edilebilir. Piyasada bir çok bitcoin analiz sitesi bulunmaktadır. Fakat yararlanmak istediğiniz analiz sitesi seçiminde belirli kriterleriniz olması başarı oranınızı arttıracaktır. Analizleri geçmişten günümüze kadar sıralayarak geçmişteki analizlerinde isabetli sonuçlar elde etmiş siteleri tercih etmek her zaman önemlidir. Bizler bu yazımızda sizler için sektörde yaptığımız derlemelere En İyi Bitcoin Analiz Siteleri başlığı içinde yer vereceğiz. Bunun haricinde bitcoin ile ilgili olduğunuz için bilmeniz gereken siteleri de tanıtacağız.

Bitcoin Haberleri ve Analizleri

Bitcoin ile gelir elde edebilmek için yakından tanımalı, nasıl çalıştığı ve nelere dikkat edildiğinin bilinmesi yararlı olacaktır. Bunların bilgi aktarımını yapan internet üzerinde yüzlerce site vardır. Bu sitelerin haricinde sayfamız aracılığı ile yeni oluşturduğumuz Bitcoin kategorisini takip etmeniz sizlerin daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilmeniz açısından önemlidir.

https://en.bitcoin.it/wiki/Main_Page

https://bitcoin.org/tr/

https://bitcoinfoundation.org/

http://bilmisler.com/bitcoin

Bitcoin Sanal Cüzdanlar

Bitcoin biriktirdiğinizde sanal cüzdanlar kullanarak saklayabilirsiniz. Bitcoin depolamanıza olanak sağlayan farklı yöntemler bulunmaktadır. Bilgisayara kuracağınız cüzdan yazılımlarında bitcoin saklayabileceğiniz gibi kurulum gerektirmeyen web tabanlı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Web ortamında bitcoin depolamak için:

https://www.blockchain.com/tr/wallet

https://www.coinbase.com/

Bilgisayarınızda bitcoin depolamak için:

https://bitcoin.org/tr/indir

https://multibit.org/

https://electrum.org/#home

https://www.bitcoinarmory.com/

Bitcoin Borsaları

Geçmişte bitcoin madenciliği daha kolayken kazım yapmak oldukça karlıydı. Fakat günümüzde kazım yapmanın zorlaşması nedeniyle standart donanımlar ile bitcoin kazmak gelir elde etmeniz için yeterli değil. Bu noktada bitcoin yatırımı yapmak için satın almanız gerekiyor. Satın almanın avantajını örnekle açıklamamız gerekirse 1 Ocak 2018 tarihinde 1000 dolar karşılığında bitcoin satın almış olsaydınız günümüzde ortalama 70.000 dolarınız olacaktı. Bitcoin borsaları arasında TL ile bitcoin satın alabileceğiniz sistemler de bulunmaktadır.

https://www.btcturk.com/

https://www.mtgox.com/

https://www.bitstamp.net/

https://www.bitcoin.de/en?cr=1

https://www.bitcoinarmory.com/

Kripto Para Piyasası Genel Durum Analizi

Tavsiye Konu

Kripto Parayla Bahşiş

Kripto Para Geleceği konusu hala yatırımcıları dahi ikiye bölmektedir. Uzaktan seyreden insanlar da aynı şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir