15 Eylül 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Teknoloji / iPhone 9 Plus Çıkış Tarihi ve Özellikleri

iPhone 9 Plus Çıkış Tarihi ve Özellikleri

iPhone marka cihazlar fiyat ve kalite anlamında üst segment ürünler olsa da özellikle gençler arasında bir prestij meselesi olarak görülmesi nedeniyle gelir durumları fark etmeksizin insanlar tarafından tercih edilmektedir. Her ne kadar bu bizim pek tavsiye ettiğimiz bir durum olmasa da gelir durumu müsait olmamasına rağmen son model cep telefonlarını satarak, aldıkları paraya hatırı sayılır miktarlarda eklemeler yaparak iPhone 9 cihaz satın almak isteyen birçok kullanıcının varlığından haberdarız. Her seri öncesinde cihazların satışa sunulacağı tarih ile, özellikleri ve özellikle görselleri ile ilgili söylentiler çıktığını biliyoruz. Bu söylentilerin bazılarının ürünün gerçeğini gördüğümüzde hayal ürünü olduğunu anlasak da bir kısmının doğru olduğunu heyecanla inceliyoruz. Bu yazımızda İphone 9 Plus Çıkış Tarihi ve Özellikleri hakkında şimdilik söylenti olarak gördüğümüz gerçeklik payını yakın zamanda anlayacağımız detayları paylaşacağız. Özellikle iPhone 9 Fiyat konusunda tahminlerin ne kadar gerçekçi olduğunu büyük bir merakla bekliyoruz.

Henüz yakın zamanda piyasaya çıkan iPhone X ve iPhone 8 ürünlerin özellikle orta gelirle alt gelir tabakasına maddi yükü bitmeden konuşulmaya başlanan model için isim olarak bu tahmin yapılıyor olsa da Apple tarafından farklı bir isim verilmesi de muhtemeldir. Sonbahar ayında piyasaya çıkması beklenen ürün için farklı isim beklentisi bu yıla kadar piyasada yer alan tüm Apple cihazlarının adlandırma paterninin tutarlı olmasına rağmen bu yıl değişiklik yapılması ile ortaya çıkmıştır. Piyasaya yakında çıkacak ürün için merak edilen konulardan birisi de farklı modellerin olup olmayacağıdır. Örnek verecek olursak cihaza iPhone 9 adı verilecekse, bir önceki modelde karşımıza çıktıkları gibi iPhone 9 Plus modeli olacak mı ve olacaksa değer aralığında iPhone 9 Plus Fiyat konusunda ne düşünülüyor. Bir önceki modelin dahi vergi ve ek masraflar nedeniyle ciddi rakamlara satışa sunulmasına rağmen talep görmesi, insanların fedakarlık yaparak tercihlerini yine Apple son model cihazlardan yana kullanacakları hissini uyandırmaktadır.

iPhone 9 renk seçenekleri de merak edilenler arasında yer almaktadır. İlk modellerde tercihlerin cep telefonlarında sık tercih edilen ana renklerden seçilirken, son modellerde oldukça uçuk renkler ile karşımıza çıkmaları iPhone 9 renk seçenekleri için çok farklı hayaller kurmamıza neden oluyor. İnsanlar tarafından tahmin yürütülen konulardan bir tanesi de Apple tarafından iPhone X modeli ile kaldırılan Touch ID ve Home tuşunun yerine gelen Face ID özelliğinin bu modelde nasıl yerleştirileceğidir. OLED ekrana sahip olan Apple ürünlerinde Touch ID’ye geri dönüş her zaman için teknolojik anlamda mümkündür. Söylenti mi yoksa gerçek mi olduğu bilinmeyen telefonun kablosuz şarj edilebilme özelliği ise bizleri en çok meraklandıran konular arasında yer alıyor.

Tavsiye Konu

Evde Elektrik Üretmek

Enerji tüketimi günümüz yaşam standartlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Farklı alanlardaki en temel ihtiyaçlar arasında …

Bir Yorum

  1. Yurt dışından yeni iphone modellerini getirtmenin en iyi yolu bence.Bircok Site üzerinden seyahatini açan gezginlerden ürün istiyorsunuz ve sizin için alıp getiriyorlar. Harika bir iş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir