Ana Sayfa / Astroloji / Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

21 Ocak – 19 Şubat arasında doğanlar kova burcu olarak anılmaktadır. Biz bu yazımızda büyük bir kitlenin burç yorumlarını takip ediyor olmasını bildiğimizden Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı hakkında astroloji anlamında değişikliklerden bahsedeceğiz.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatında duygularını saklamaktan hoşlanmaktadır. Bu sayede karşı tarafa elde edilmesi zor kişi izlenimi vermeyi ister. Kova burcu aşk hayatında her zaman karşı tarafı zorlamaktan hoşlanmıştır. Kova burcu sosyal hayatında olduğu gibi aşk hayatında da gereksiz samimiyetten hoşlanmaz. Kova burcu kesinlikle karşısındaki kişinin dış görüntüsüne önem vermez. İletişim korkusu olması nedeniyle aşka teslim olmak konusunda zor karar verdiği söylenebilir. Hatta bu nedenle ilişkilerinde korkaklıkla suçlandığı dahi olmuştur.

Aşk hayatında anlayış ve özgürlükten yanadır. Karşısındaki kişi ile fikir jimnastiği yapmayı sevdiğinden zeki birisi araması normaldir. Kalabalık ortamlarda dahi kolaylıkla fark ediliyor olması manyetik güce sahip olması ile alakalıdır. Kendisine has ihtirası vardır. İlişkisinin ciddileştiğini fark ettiği an istemsiz de olsa kendisini geri çeker. Doğru partneri doğru zamanda bulabilmek kova burcu için önemlidir. Bunu başardığında karşısındakine kalbinin tüm kapılarını açacaktır. Kalbinin tüm kapılarını açmak kova burcu için zor olduğundan kendisinden dahi saklamaya çalıştığı pişmanlıkları vardır.

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu çalışma arkadaşları tarafından üretkenliği ve orijinal fikirleri ile tanınmaktadır. Fikirlerinin çağın ilerisinde olması hayal gücünün geniş olması ile alakalıdır. Sözünün eri olması ile tanınmaktadır. Entelektüel ve kendine özel stili onu çevresindekilerden farklı kılmaktadır. Sürekli sizi araştıran bir yapısı vardır. Kendisine ait herhangi bir bilgi vermiyor olması onun yanındayken dahi ne düşündüğünü anlamanız noktasında zorlanmanıza neden olur. Samimiyeti noktasında çevresindekiler zaman zaman çelişkiye düşebilirler. Kova burcuna iş hayatında baskı yapılmamalıdır. Her ne kadar sizlere aykırı gelen fikirler sunuyor olsalar da hoşgörü ile dinliyor olmanız önemlidir. Kova burcu yapacakları hakkında önceden bilgi vermeyi sevmediğinden çevresindekilerin anlık değişimlere karşı hazırlıklı olmaları tavsiye edilmektedir.

Kova Burcu Sağlık

Ekip çalışmalarından mutlu olsalar da kendi doğruları ile hareket etmekten de hoşlanıyorlar. Metabolizmalarının hassas olması nedeniyle sağlık konusunda doğal ilaçların tercih edilmesinin daha iyi sonuçlar elde edilmesine yaradığı düşünülmektedir. Alternatif tedavi yöntemleri kova burcunun ilgisini çekmektedir. Hastalıkları bir anda başlayabilir. Fakat iyileşme süreleri de bir hayli hızlı olacaktır. Bileklerinin hassas olması nedeniyle spor yaparken dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir.

Elektriksel anlamda enerjilerini kolay boşaltabilmeleri için hayatlarında spora yer vermeye özen göstermelidirler. Kimine göre garip gelse de küçük bir rahatsızlıkta dahi panik yaparak doktora başvurabilirler. Kusurlarının düzeltilmesi noktasında bıçak altına yatmalarına gerekiyorsa bundan kesinlikle çekinmezler.

 

Oğlak Burcunun özellikleri hakkında merak edilenler burada.

Tavsiye Konu

2019’da Burçları Neler Bekliyor | Burç Yorumları

2019’da Burçları Neler Bekliyor? Burç Yorumları, Bir kesime göre burçlar ve astroloji hurafe olarak görülse …

Bir Yorum

  1. “Kova burcu ilişkilerinde duygularını saklamaktan hoşlanmaktadır.” Kesinlikle burçlar ile ilgil iduyduğum en doğru cümle. Ne kadar duygusal insanlar olsalarda tam bir çetin cevizler. İçlerini kesinlikle dökmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir