Bitcoin

Kripto Para Piyasası Genel Durum Analizi

Kripto Para Piyasası Genel Durum Analizi

Bu yazımızdan sonra sizlerden gelen talepler doğrultusunda editör kadromuzu ve sayfamız kategorilerini genişleterek Kripto Para Piyasası Genel Durum Analizi hakkında da bilgiler paylaşacağız. Bu sayede kripto para haberlerini, blockchain teknolojisi hakkında Türkçe bilgileri anlaşılabilir bilgiler ile sizlerle paylaşacağız. Piyasada 1000 adet üzerinde kripto para bulunmaktadır. Bizler bunların her biri hakkında elbette incelemeler ve paylaşımlar yapmayacağız. Bunun yanında sizler için faydalı olabilmek adına öne çıkan kripto paralar hakkında paylaşımlar yapacağız.

2009 yılında piyasaya yelken açtığından bu yana ciddi dalgalanmalara neden olan Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar hakkında merak edilenlerin başında gelecekte ne kadar değerli olacakları yer almaktadır. Bunu geçmişten gelen bilgiler ile gelecek için analiz yapabilmek adına aylık olarak takip etmek en doğru adım olacaktır. 2018 Aralık ayına az kaldığı şu günlerde coinmarketcap üzerinde yer alan 10 kripto parayı analiz etmek gelecekteki piyasaları hakkında doğru tahmin edebilmek açısından avantaj sağlayacaktır. Bu yazımızda ve farklı yazılarımızda paylaşacağımız tüm detayların verilere dayandırıldığı, kesinlik belirtmeyeceği gibi yatırım tavsiyesi niteliğinde verilmediği de unutulmamalıdır.

2019’da Artış Gösterecek Kripto Paralar

Analistlerin yaptığı açıklamalara göre 1 Aralık 2018 tarihine kadar en çok artış gösterecek kripto para olarak % 76 yükseliş ile Verge gösterilmektedir. Popüler olan eter % 32 ile verge’yi takip ederken bitcoin değerlerinde ise yaklaşık olarak % 29 oranında artış beklenmektedir. Analistler ayrıca 2019 yılı içerisinde güvenilirliğini kanıtlayan birçok kripto paranın artış göstererek, yatırımcılarını mutlu edeceklerini de ön görüyorlar. Yapılan açıklamalarda ayrıca XRP tarafından günümüze kadar elde edilen başarının ilerisi için de umut vaat ettiği belirtilmektedir. Bu noktada beklentilerin 2019 Aralık sonuna kadar XRP üzerinde yaklaşık olarak % 327 gibi ciddi bir oranda artış beklediği yönündedir. Aralık 2019 sonuna kadar EOS için beklenen artış miktarı % 189 ile açıklanırken, Ether üzerindeki beklenti ise % 211 olarak açıklanmaktadır.

2019 yılında en çok kazandıran kripto para arayışınızda elbette farklı yorumları analiz etmeniz ve bu yorumları yapanların geçmişteki tahminlerinin isabet oranlarını araştırmanız yararınıza olacaktır. Bunları sabırlı bir şekilde gerçekleştirdiğinizde elbette başarı oranınız % 100 olmayacaktır fakat kripto para yatırımı yaparak kazanç sağlama ihtimalinizi yükseltmiş olacaksınız. Kazanç haricinde 2019 kripto piyasa hacmi tahminlerinde de ilginç veriler ortaya çıkmaktadır. Buna göre piyasa hacmi kıyaslamasında 2019 yılında en büyük artış % 243 ile Ether üzerinde yaşanacaktır.

Bitcoin ve kripto para hakkında aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz tüm konulara buradan ulaşa bilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı