Teknoloji

Sıvı Ekran Koruyucu

Sıvı Ekran Koruyucu

Ekran özelliği bulunan elektronik cihazlarınızı koruma altına almanın en güvenilir ve keyifli yolu olan yeni nesil sıvı ekran koruyucular, bugüne kadar denediğiniz diğer ekran koruyuculara göre kat ve kat daha dayanıklıdır. Ürünün üstün özellikli nano teknolojisi ile geliştirilmiş olması oluşturduğu güçlü bağlara sahip koruyucu bir katmana dönüşmesini sağlamaktadır. Her türlü cihaz ile uyum sağlayabiliyor olması ve istenirse gözlük camlarında dahi kullanılabilir olması sağladığı avantajlardan sadece bir tanesidir.

Sıvı Ekran Koruyucuların Özellikleri

Sıvı ekran koruyucular gözle görülemeyen ancak %100 koruma sağlayacak kadar dayanıklı olan bir yapısı vardır. Cihaz çiziklere ve dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma sağlayacak güçtedir. Diğer ekran koruyucularda yaşanan sıkıntıların hiç birinin yaşanmasına müsaade etmez. Ürünün ana maddesinin silikon dioksit olduğu görülür. Ayrıca oldukça avantajlı bir ürün olduğu söylenebilmektedir.

Sıvı Ekran Koruyucu Avantajları Nelerdir?

  • Sıvı ekran koruyucu ürünler bir kutu içerisinde satılır ve kutudan çıkan ürün cihaz ekranının komple kaplanması için yeterlidir.
  • Özellikle son çıkan akıllı cep telefonlarında mevcut olan kıvrımlı ekranlarda birebir uyum sağlar.
  • Diğer ekran koruyucularda olduğu gibi yapıştırma sırasında hava kabarcığı kalması ya da koruyucunun bitiş çizgilerinin belirgin kalması gibi sorunlar yaşanmamaktadır.
  • Özel nano teknolojisi ile üretilmiş olması çiziklere karşı çok daha üstün bir koruma sağlamasına neden olmaktadır.
  • Nano teknolojisinin bir diğer avantajı ise ürün üzerinde hiçbir kir ve tozun barınmamasının sağlanması olacaktır. Bu sayede bakteri oluşumu da engelleneceği için cihazlar daha sağlıklı kullanılabilir.
  • Sıvı ekran koruyucu ürünler üzerinde su ve yağlı maddelerin tutunmasına izin vermez. Bu özelliği sayesinde ekranda kolay kolay parmak izi bırakmaz. Oluşan izler ise çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Sıvı Ekran Koruyucu Nasıl Uygulanır?

Diğer ekran koruyuculara göre çok daha hızlı ve kolay bir şekilde uygulama sağlanmaktadır. Uygulama adımları kutu içeriğinden çıkan kullanma talimatları dikkate alınarak yapılırsa sonucun daha başarılı olacağı unutulmamalıdır.

  • İlk olarak kutu içeriğinden çıkan 1 numaralı bez ile cihaz iyice temizlenmedir. Bu aşamada uygulama yapılacak yüzeyde hiçbir pürüz kalmamasına dikkat edilmesi gereklidir.
  • İkinci aşamada ise sıvı ekran koruyucu madde içeren bez ile kaplanmak istenen yüzeyin tamamı silinmelidir.
  • Uygulama bittikten 10 dakika sonra ekranın tamamının koruyucu ile kaplandığı görülür.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı