Astroloji

Türkiye’deki En İyi Astroloji Uzmanları

Türkiye’deki En İyi Astroloji Uzmanları

Türkiye’deki En İyi Astroloji Uzmanları İnsanların astroloji kategorisindeki merakı çoğu zaman gazete köşelerinde karşılarına çıkan burç yorumları ile giderilmektedir. Fakat astroloji merakı biraz daha üst seviyede olanlar elbette bunlarla yetinmeyip daha fazla bilgi alma isteği duyarlar. Yıldızların ve gezegenlerin hareketlerini inceleyerek bunları insanlara yorumlayarak aktaran astroloji insanlar tarafından her zaman merak konusu olmuştur. Türkiye’deki En İyi Astroloji Uzmanları arayışı da bu merakların daha profesyonel bir yorum ile giderilmesi için ortaya çıkan ihtiyaçtan doğmaktadır.

Türkiye’deki Çağımız Astrologları

Astroloji ile sürekli iç içe olan ve bunu bir meslek haline getirenlere astrolog denmektedir. Astrolojinin temelinde, yorumların ortaya çıkarılmasında matematiksel hesaplamalar da devreye girmektedir. Farklı ülkelerde astroloji ile ilgili eğitim birimleri, üniversiteler yıllardır aktif bir şekilde çalışırken astroloji ülkemizde çoğu zaman magazin unsuru olarak görülmektedir.

En iyi astrologlar

Rezzan Kiraz: Rezzan Kiraz lise eğitimini görürken astrolojiye ilgi duyması nedeniyle bu meslekte ilerleme kararı almıştır. 8 Nisan 1957 doğumlu olan Rezzan Kiraz eşi Metin Kiraz gibi astrologdur.

Metin Kiraz: Astrolog Metin Kiraz Astroloji Tarot ve Sanat Evi’nin kurucusudur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1955 doğumlu olan ünlü astroloğun net doğum günü bilinmemektedir.

Öner Döşer: 12 Şubat 1966 doğumlu olan Öner Döşer klasik astroloji alanında kendisini kanıtlamıştır. Ortaçağ astrolojisi üzerine Robert Zoller’dan eğitim almıştır. Kova burcu özelliklerine bakıldığında astroloji, astronomi ve uzay bilimi konularına ilgi duyması nedeniyle en iyi örneklerden birisidir.

Hakan Kırkoğlu: 1967 yılında doğan Hakan Kırkoğlu gazeteci kimliği ile de tanınmaktadır. Hakan Kırkoğlu’nun Keçi burcu olma ihtimali bir hayli yüksektir.

Filiz Özkol: Lise eğitimi aldığı esnada bir öğretmeni sayesinde astrolojiye olan ilgisini keşfeden Filiz Özkol yaklaşık 30 yıldır bu alanda kendisini geliştirmiştir. Hala araştırma yapmaya ve yeni çalışmalar ortaya koymaya devam eden Filiz Özkol yorulmak bilmeyen ve sıra dışı fikirleri ile insanları şaşırtan burç özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ata Nirun: Ülkemizde astroloji ve parapsikoloji denildiğinde akla gelen ilk isimlerdendir. Ata Nirun’un çalışmalarında oldukça titiz davranıyor olması Doğu burcunun Öküz olması ile açıklanabilir. Ata Nirun 1949 yılında doğmuştur.

Şenay Yangel: Başarısı ile adından sıkça söz ettiren genç astrologlardan birisi Şenay Yangel’dir. Şenay Yangel’in yeni astroloji burcu Boğa / At olarak hesaplanıyor. Bu burç her işte kendisini kanıtlamaya çalışması ile tanınmaktadır.

Binnur Zaimler: Kurumsal ve finansal astroloji alanında kendisini geliştiren Binnur Zaimler 2003 yılından bu yana astroloji alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Binnur Zaimler 1969 doğumludur.

Dinçer Güner: 29 Nisan 1984 doğumlu olan Dinçer Güner genç yaşına rağmen ortaya çıkardığı çalışmalar ile astroloji alanında kendisini kanıtlamıştır.

Barış Özkırış: 25 Ocak 1975 doğumlu olan Barış Özkırış psikolojik astrolojinin öncülerinden kabul edilmektedir.

Elbette ülkemizde astroloji alanında hizmet veren çok fazla değerli astrolog daha bulunmaktadır. Bu bilginin yanında insanların merak gibi zaaflarını kullanarak maddi çıkar sağlamaya çalışan, astroloji hakkında en ufak bilgisi olmayan insanların varlığı da unutulmamalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı