15 Eylül 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Astroloji / Yay Burcunun Özellikleri

Yay Burcunun Özellikleri

Hayatı çok seven yay burcu yaşadığı hayata kendinden bir iz bırakmak için fazlasıyla gayret gösterir. Geleneksel düşüncelere sahip olmak ve orta derecede başarılar elde etmek onlar için dehşet vericidir. Rollerinden çok emin olan yay burcu zeki, canlı, iyimser ve atılgan yapıları ile tanınırlar. Yay Burcunun Özellikleri arasında cesaretlerini kanıtlamak için fırsat kolluyor oldukları da yer almaktadır.

Yanmakta olan bir meşalenin en kızgın tarafı olarak tanımlanabilecek yay burcu aksiyona meyillidir. Aktif, güler yüzlü, sokulgan ve önderlik yetenekleri ön plandadır. İyimser olmalarının yanında düşüncelidirler. Detaylar arasında ilerlemek amaca ilerleme noktasında onlara zor gelmeyecektir.

Konfor üzerinde kurulmuş kalitesi yüksek bir yaşamı benimserler. Çekici ve güzel olan her şeye sahip olmak isterler. Sanata düşkün olmaları duygusal olmalarından gelmektedir. Verici ve nazik yapıya sahip olması bazen çevresindekiler tarafından iyi niyetinin kötüye kullanılmasına neden olabilir. Genellikle erken evlenmeyi tercih etseler de evliliklerinin her zaman şanslı gittiğini söyleyemeyiz. Bu eş seçiminde çok titiz davranmıyor olmaları ile de alakalıdır. Cinsellikte de duygusaldırlar. Gizli konular onların ilgisini çekmektedir. Gizli konulara örnek olarak ölüm ve ölüm sonrasını gösterebiliriz.

Detaylarla uğraşmaları gerektiğinde sabırsız olabiliyorlar. Bu gibi konularda görevi başkasına verirler. Zorluklardan kurtulma konusunda başarılıdırlar. Sıkıntıya düştükleri an zekâlarından en çok yararlandıkları andır. Yalnız olmaktan çok korkarlar.Terazi burcunun özelliklerine buradan ulaşa bilirsiniz.

Yay Burcu Kadını

Akıllı, duyarlı, kültürlü ve alımlı yönleri ile Yay Burcu Kadını dikkatleri üzerine çeker. Kırılgan bir yapıları vardır. Kavrama yeteneklerinin yüksek olması zeki olmalarından gelmektedir. Farklı konulara ilgilerinin olabilmesi, çevresindekiler için doyurucu bilgi sunabilmelerine olanak tanımaktadır.

Gezmeye ve eğlenceye meraklıdırlar. Yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı çok severler. Para onlar için araç olduğundan dolayı maddi anlamda güçlü olmayı isterler. Cömertlikleri bazen savurganlık düzeyine ulaşabilir.

Karşıdakinin ilgi göstermesinden çok hoşlanırlar. Genellikle aşk ve arkadaşlıkları birbirine karıştırırlar. Beğeniyor oldukları kişiler ile konuşmak, fikir alışverişi yapabilmek onlar için çok önemlidir.

Yay Burcu Erkeği

Cana yakın, entelektüel, neşeli ve meraklı yapıları ile Yay Burcu Erkeği dikkatleri çekmektedir. Konuşkan ve iyi niyetlidirler. Arkadaş canlısı yapıları vardır. Hareketsiz olmaktan sıkılırlar. Hareket etmek, açık havada olmak ister. Kapalı alanlarda uzun sürelerde kalmayı kesinlikle sevmez.

Meraklı yapıları farklı konularda bilgi sahibi olabilmelerinin önünü açmıştır. Açık sözlüdürler. Bu eleştirisel yapılarını ön plana çıkarmaktadır. Açık sözlü olmak ile pot kırmak noktasındaki ince çizgiyi bazen aşabilirler. Cömert olmalarının yanında savurganlık yapmaları ile de tanınmaktadırlar.

Tavsiye Konu

Kova Burcu Aşk ve İş Hayatı

21 Ocak – 19 Şubat arasında doğanlar kova burcu olarak anılmaktadır. Biz bu yazımızda büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir