İnsanlara En Çok Para Kazandıran 10 Meslek

Tembel insanlara en çok para kazandıran 10 mesleği sıraladık.Çalışmayı sevmeyen veya kolay yoldan para kazanmak isteyen insanlara para kazandıran mesleklerin ilk on tanesi işte listemizde

İnsanlara En Çok Para Kazandıran 10 Meslek

Tembel Teneke Olan İnsanlara En Çok Para Kazandıran 10 Meslek

Para kazanmanın çok çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Üniversite mezunu olarak, kendi işini kurarak ya da internette freelance çalışarak... Her ne kadar tuhaf gelse de tembellikle de para kazanabilmek mümkün. Nasıl mı? İşte, tembel teneke olan insanlara en çok para kazandıran 10 meslek

  1. Profesyonel Yabancılık

Profesyonel yabancılar, elit tabakadan kişilerin partilerine, etkinliklerine katılır ve burada çok önemli mevkilere sahip olan insanlar gibi davranarak elit kesimle tokalaşır ve sohbet eder. Hem eğlenceli hem de para kazandıran bu meslekte takım elbise giymek ve karizmatik görünmek şart. Bu meslekle binlerce dolar kazanmak mümkün olabilir.

  1. Profesyonel Kucaklayıcı

Birçok ülkede kullanılan bu meslekte yabancı bir kişiye sevgi dolu bir şekilde sarılmak gerekiyor. Hem de saati 80 $ değerinde. Yani her gün bir saat sarılarak aylık 2.400 $ kazanılabilir.

  1. Çin’de İngilizce Öğretmeni Olmak

Sadece İngilizce bilmek yeterli. Üstelik herhangi bir lisans diplomasına gerek kalmadan İngilizce öğretmenliği yapılmakta. Ayrıca İngilizce öğretmenleri diğer branştaki öğretmenlerden 3 kat daha fazla maaş alıyor.

  1. Profesyonel Uykucu

Bazı yatak firmaları, AVM ya da mağazalarında yataklarının ne kadar konforlu olduğunu müşterilere ispatlamak için huzur içinde uyuyan uykucular aramakta. Oldukça konforlu bir yatakta 2-3 saat uyuyarak 100 $ kazanılabilir.

  1. Bira Gurmesi

Bira ile arası iyi olanların en iyi yapacağı mesleklerden biri bira gurmeciliğidir. Yapılması gereken bira fabrikalarında yapılan biraların tadına bakmak ve yorumda bulunmak. Bu mesleği yaparak aylık asgari ücret kazanmak mümkün.

  1. Oyun Analisti

Evde oyunkolik olan kişilerin yapması gereken mesleklerden biri de oyun analistliğidir. Yapılması gereken oyunu baştan sona dikkatli bir şekilde oynamak ve karşılaşılan olumlu ya da olumsuz durumları oyun şirketlerine belge halinde sunmak. Bu mesleğe tam olarak bir fiyat biçilmemekle birlikte oyun analistliği binlerce dolar kazandırma şansı verebilir.

  1. Uyku Denekliği

Tıbbi tesisler, uyku hakkında birçok araştırma yapmakta olup bu araştırmaları için denek ilanları vermektedir. Yapılması gereken tek şey uyumak ve bazı testlere tabi olmak. Böyle bir meslek yaparak günlük 100 $ kazanmak mümkün.

  1. Figüranlık

Heykel gibi durarak para kazanmak mümkün. Yapılması gereken şirketlerin istedikleri pozisyonlarda durmak. Genel olarak resim, reklam ve sinema sektörlerinin figüranlara ihtiyacı olmaktadır. Figüranların kullanıldıkları yere göre verilen ücret değişmektedir.

  1. Köpek Bakıcılığı

Köpeklerden korkmayan ya da köpeklerle haşır neşir olanların yapabileceği en eğlenceli meslek. Yapılması gereken yemeklerini vermek, bakımlarını yapmak ve geziye çıkarmak… Part time olarak çalışılırsa asgari ücrete yakın bir maaş kazanmak mümkün.

  1. Güvenlik Görevlisi ya da Bekçilik

Güvenlik görevlisi ya da bekçilik yaparak düzenli maaş almak mümkün. Özellikle; sabahlamaya yatkın kişiler için uygun olan bu meslekte yapılması gereken şeyler etrafı kolaçan etmek ve kimlik kontörlü yapmak. Güvenlik görevlisi ya da bekçi olarak aylık asgari ücret kazanmak mümkün.

 

 

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
4
love
0
funny
0
angry
4
sad
3
wow
0