En Çok Kazandıran Küçük İşletme Fikirleri

Günümüzde en çok kazandıran küçük işletmelerin bir listesini sizler için hazırladık. Bu bilgiler doğrultusunda yapacak olduğunuz yatırımları daha net bir şekilde belirleye bilirsiniz.

En Çok Kazandıran Küçük İşletme Fikirleri

Çok Fazla Kazandıran Küçük İşletme Fikirleri

Bazı insanlar girişimci olmak ister ve hangi sektöre liderlik etmek istediklerini veya ne tür bir iş kurmak istediklerini bilirler. Bununla birlikte, birçok yeni girişimci adayı için yeni bir işe nasıl başlanacağını detayıca belirlemek ve tam olarak hangi işletmenin en iyi seçim olduğunu belirlemek zordur. Herkesin mükemmel fikri yakalama şansı yoktur.

En Çok Kazandıran Küçük İşletme Fikirleri

Yine de kendi işinizi kurmaya kararlıysanız, aşağıdaki iki gerçeği belirlemelisiniz: İşletmenizin sahibi olmak mı yoksa para kazanmak mı istiyorsunuz? Cevap belirlendikten sonra girişimcilik macerasına atılabilirsiniz.

Mobil İşletme Sektörü

Mobil İşletme Sektörü

Mobil uygulama sektörü çağımızın en popüler sektörü olmasına rağmen bu bölümde tartışacağımız şeylerin cep telefonlarıyla hiçbir ilgisi yok. Mobil işten bahsettiğimizde, ürünlerini ve hizmetlerini dünyanın her yerindeki müşterilere sağlama işinden bahsediyoruz, yani müşterilerin ayağına giden. Sektörün gelirinin önümüzdeki birkaç yıl içinde artması bekleniyor. Tüketicilerin günde gittikçe daha az vakit geçirdiği düşünüldüğünde, mobil işletmeyi ne kadar karlı bir büyümenin beklediği gayet açık.

Otomobil Tamiri

Otomobil Tamiri

Basit onarımlar için bile, arabayı tamire göndermek zor olabilir. Sonuçta, çoğumuz etrafı dolaşmak için araba kullanırız. Bu, arabayı onarım için teslim etmek anlamına gelir. Bu seçenekler pahalıdır ve zahmetlidir. İyi haber şu ki, bazı onarımlar tam ekipman gerektirse de onarımları tamamlamak için yalnızca birkaç basit araca ihtiyaç duyan çok sayıda bakım ve onarım servis merkezi vardır. Yetenekli bir tamirciyseniz, bu sektöre girmeyi düşünebilirsiniz. Yolculuk sırasında veya ofis otoparkında müşterilerinize yağ değişimi, yağ doldurma, akü değişimi, far tamiri gibi mobil hizmetler verebilirsiniz.

Gıda Kamyonculuğu

Gıda Kamyonculuğu

Bazı insanlar yiyecek satmak için kamyon kullanma fikrinin her geçen gün büyüyeceğini düşünüyor. Çünkü ülke genelindeki büyük şehirlerde kiraların artmasıyla, sıradan esnafın yoğunlaşmış müşterileri olan yoğun şehir merkezlerinde bulunan işyerleri için fon sağlaması giderek zorlaşıyor.

Yemek kamyonları bu soruna iyi bir çözüm sağlar. Yerel etkinliklerde, çiftçi pazarlarında, kasaba meydanlarında hareket ve mola; insanlara ulaşabilecek her yer bu iş için uygundur. Düşük maliyetli yiyecek kamyonları ve artan coğrafi çok yönlülük sayesinde, büyükannenizin meşhur hamur tatlısı tarifini veya aklınıza gelmeyen yiyecek satış fikirlerini büyüyen bir işletmeye dönüştürebileceksiniz.

Unutmayın, büyük ve şık şehirler zaten çok yoğun bir yiyecek kamyonu pazarına sahip olabilir. Bu nedenle, işinize nispeten küçük bir şehirde başlarsanız, daha başarılı olursunuz. Ayrıca gıda kamyonu endüstrisinin kendi kuralları, ticari lisansları ve güvenlik uygunluk standartları olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Oto Yıkama

Oto Yıkama

Çoğu insan, araba yıkama alanlarına gitmek yerine mobil araç yıkama hizmetlerine daha fazla para harcamaya isteklidir. Bu, özellikle kişiselleştirilmiş hizmetten hoşlanan lüks arabalara sahip kişiler için geçerlidir. Bir mobil araç yıkama hizmeti olarak, yalnızca mobil hizmet sunumunun benzersiz değer teklifinden faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda fiziksel bir konuma sahip olmanın önemli başlangıç maliyetinden de kaçınabilirsiniz. Kendi mobil araba yıkamanızı nasıl başlatacağınızdan emin değil misiniz? Detaylı oto yıkama başlangıç kitleri satan ve bu sektörde kendi işini kurmak isteyenlere eğitim veren online distribütörlerden faydalanabilirsiniz.

Elektronik Tamir

Elektronik Tamir

Bugün dünyadaki herkesin elektronik ürün kullandığını söylesek abartmış olmayız. Çünkü her birimiz uyuma zamanımızın çoğunu bir tür ekranı izleyerek geçiriyoruz. Bu yaygın teknolojik bağımlılık, sorunlar ortaya çıktığında insanların mümkün olan en kısa sürede yardım arayacağı anlamına gelir.

Mobil elektronik onarım hizmetlerinin popülaritesinin ana nedeni budur. Kırılan her iPhone ekranı, her Wifi kartı ve her dizüstü bilgisayar pili için çözüm olabilirsiniz. Müşteri desteğiyle birleştiğinde, çok fazla getirisi olan bir iştir. Apple Store gibi elektronik ürün perakendecileri, uzun vadeli müşteri tutma nedeniyle dikkat çekti ve bu müşteriler son zamanlarda mobil servis sağlayıcılara avantajlar sağladı.

Mobil elektronik onarım işine girmenin maliyeti, sarf malzemeleri satın almak şeklinde olsa da sabit bir yer satın almak zorunda kalmamak sizi gerçek konumun yüksek maliyetinden kurtaracaktır. Bu, cebinizde daha fazla para olacağı anlamına gelir.

Bilişim Destek Servisi

Bilişim Destek Servisi

İşi çok iyi bildiğimizi düşünsek de gerçek şu ki çoğumuzun teknik desteğe ihtiyacı var. Hatta bazılarımız bilgisayarlarımızı veya diğer cihazları bilgisayar korsanlarına veya kimlik hırsızlığına karşı savunmasız hale getirir. Maalesef bir sorun oluştuğunda üretici tarafından sağlanan ücretsiz çağrı merkezi desteği sorunu çözemeyecek veya destek sağlayamayacaktır.

Teknoloji konusunda bilgili ve nispeten sabırlı bir kişiyseniz, mobil BT desteği sağlamayı düşünebilirsiniz. En azından bunu kendi alanınızın sınırları içinde yapmayı deneyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey geniş zaman, kolay ulaşım olanağı ve uzmanlıktır; yani bu düşük maliyetli iş modeli neredeyse saf kar sağlar.

Spor Eğitmenliği

Spor Eğitmenliği

Sağlığa uyum sağlama sevginizi bir kariyere dönüştürmek, büyük bir şirketin spor salonunda çalışmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Yeni müşteri eğitim mekanları inşa etmek için para harcamanıza gerek yoktur. Arabanın bagajına bazı ağır nesneler, kayışlar ve yoga matları yükleyin ve fitness performansına başlayın.

Müşterilerinize kendi evlerinde ders alma veya şehrinizdeki parklarda veya kültür merkezlerinde grup dersleri alma fırsatı verin. Müşterilerinizin kolayca egzersiz yapmasına izin vermek, her iki tarafın da hedeflerine ulaşmasını sağlayacak bir geçiş haline gelebilir. Günümüzde insanlar sağlıklı beslenme ve egzersize daha fazla önem verdikçe, sağlık ve fitness endüstrisinin popülaritesi her geçen gün artmaktadır.

Okul Sonrası Aktiviteleri

Okul Sonrası Aktiviteleri

Çocuk sayısı artmasına rağmen eğitime ayrılan bütçenin giderek azalması, geleneksel eğitim veren akademisyenlere ve müzik, sanat, spor gibi zengin etkinliklerle uğraşan akademisyenlere yeni bir genişlik sağladığını gösteriyor.

Bütçe kısıtlamaları nedeniyle, okul dışındaki etkinlikleri zenginleştirmek için giderek daha fazla ebeveyn özel şirketlere yöneliyor. Fitness merkezlerine, müzik okullarına, yüzme eğitmenlerine, çocuk yogası öğretmenlerine ve diğer çocuk merkezli aktivitelere yeni gelir kapısı çoktan aralandı.

Akademi Kursları

Akademi Kursları

Eğitimi düşündüğümüzde, düşüncelerimiz hemen geleneksel üniversite derslerine akıyor. Çevrimiçi kurslar için uygun tek konu akademik kurslar olmasa da oldukça uygulanabilir bir seçenektir.

Okul, öğrencileri standart testlere ve sınıf dışındaki hayata hazırlamaya çalıştığı sürece, belirli konulardaki öğretmenler ve uzmanlar, çevrimiçi kurslardan gelir elde etmek için yeterli fırsata sahip olacaktır.

Sınıflarda matematik, fen veya tarih dersleri ve hatta standartlaştırılmış testlerle takviyeler sunun. Çocuklara matematik ödevlerinde yardımcı olmak için ebeveynler aracılığıyla yoğun kurslar bile verebilirsiniz. Eğer yaratıcıysanız, olasılıklarınız sonsuzdur ve geniş bir gelir kapısı sizi bekler.

Grafik Tasarımcılığı

Grafik Tasarımcılığı

Tüketicilerin dikkatini çekmede rekabet gücü yüksek markaların sayısındaki artışla birlikte, küçük işletmeler için parlak bir imaj yaratmak her zamankinden daha önemli hale geldi. Neredeyse her küçük işletme, büyük reklamcılık veya pazarlama ajanslarına ödeyecek paraları olup olmadığına bakılmaksızın, er ya da geç bazı grafik tasarım çalışmalarına ihtiyaç duyacaktır. Bu sektöre girmek için herhangi bir kursu tamamlayabilir ve aldığınız sertifikayla küçük işletmenizi kurabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

like
3
dislike
3
love
0
funny
1
angry
0
sad
1
wow
3